VYHLAŠUJEME SBĚR NEPOTŘEBNOSTÍ NA DOBROČINNÝ BAZAR

VYHLAŠUJEME SBĚR NEPOTŘEBNOSTÍ NA DOBROČINNÝ BAZAR

Příležitost VYVĚTRAT ŠATNÍKY a KOMORY! Vyhlašujeme sběr oblečení (vypraného, bez poškození), drobného domácího vybavení (nádobí, příbory atd.) ku příležitosti dobročinného bazárku v rámci naší sbírky Cesty z města.  Nanášet můžete každý všední den do 30. 4. do naší nové kanceláře v Bryksově 780, případně o víkendu POUZE po telefonické dohodě. Bazárek se bude konat v neděli 5. 5. 2019 ve Chvalech. Za všechny plné tašky děkujeme! A hojně výzvu sdílejte!

VELIKONOČNÍ PRODEJ

VELIKONOČNÍ PRODEJ

Ještě nemáte VELIKONOČNÍ VÝZDOBU? Letos už venkovní trhy nestihneme, ale i tak máme spoustu velikonočních dekorací vyrobených našimi klienty v CDS. Neváhejte a navštivte nás! Posíláme i poštou.  V nabídce máme věnečky, hnízdečka, zátiší na prkénku nebo třeba velikonoční přírodní mýdla a kopřivové šampony. K nalezení na adrese Mansfeldova 801/4, na našem FCB nebo volejte šéfa CDS Honzu Haška (731430461).  

Jaro klepe na dveře!

Jaro klepe na dveře!

I přesto že každý den zažijeme všechna roční období (sněžení, fujavice, deště jako když kropí, pálící sluníčko), je to jaro, které se víc a víc blíží. A proto se již chystáme a pilně pracujeme například na velikonočních travičkách v květináčcích. Takové květináčky navíc s překvapením si u nás budete moci zakoupit, nebo si pro ně přijeďte například na NGO Market 10. dubna v Karlíně. Těšíme se na vás!

Co nového na Černém Mostě

Co nového na Černém Mostě

Jaro se nám vrbí za dveřmi a my rozhodně nezahálíme! Prohlédněte si fotodokumentaci z posledního měsíce naší činnosti… Jako malíři vyrábíme krásné obrazy různými technikami. Procvičujeme tak všechny naše smysly a také jemnou motoriku rukou. Dobrého jídla není nikdy dost a proto náš páteční kurz vaření v CDS nadále úspěšně pokračuje. V chráněném bydlení motivujeme klienty k praktickým činnostem a běžným věcem v domácnosti – je přeci normální umýt hrneček od kávy. A protože pohyb nikdy neškodí, i letos jsme…

Read More Read More