Benefice Cesty z města i letos frčí!

Benefice Cesty z města i letos frčí!

Vážení naši fanoušci, i letos se Vám představíme benefičním večerem Cesty z města. Přijďte za kulturním zážitkem, kterým navíc pomůžete a přispějete sbírce na podporu cestování našich klientů! Těšíme se na vás!

Dětenice – podzimní výlet do středověku

Dětenice – podzimní výlet do středověku

Ve čtvrtek 18. října, za babího léta, jsme se vydali do vesničky Dětenice navštívit zámeček a středověkou krčmu. Jídlo zde byl opravdu zážitek! Přivítal nás chasník a jedli jsme u svíček. No posuďte sami 🙂

Centrum denních služeb přijímá nové klienty

Centrum denních služeb přijímá nové klienty

Naše služba Centrum denních služeb přijímá nové klienty na denní aktivity nejrůznějšího druhu – keramika, výtvarné činnosti, vyrábění výrobků k prodeji, příprava na prodej, kurz vaření, výlety a akce venku a další. Více informací o službě zde. Kontaktujte vedoucí služby Marii Dvořákovou (737208915) nebo zástupce Romana Novotného (731 430 461). Těšíme se na vás!

Výlet do Brdského okolí

Výlet do Brdského okolí

Ve čtvrtek 20. září jsme se vydali do městeček na okraji Brdského lesa – Nové vsi pod Pleší, kde jsme navštívili Muzeum trabantů (těch žlutých cestovatelských), Mníšek pod Brdy, kde jsme se stavili na výborný oběd, a do Řevnic na odpolední kávu k naší vedoucí Marušce.  Měli jsme se krásně a už plánujeme další podzimní výlet 18. října. A kam? Nechte se překvapit!

A zase jedeme od září!

A zase jedeme od září!

Vítejte v novém „školním“ roce! Od pondělí opět funguje v běžném režimu programů v centru denních služeb a to ve dny pondělí, úterý, čtvrtek a pátek. Bližší popis programů najdete v příslušné sekci centra.  Pokud máte zájem stát se naším klientem, neváhejte nás kontaktovat. V tuto dobu máme volno zejména v úterý a v pátek. A teď malá ochutnávka z včerejšího tvoření…