Nový rok je tu!

Nový rok je tu!

Zdravíme všechny naše příznivce v novém roce! Chceme se vynasnažit, aby byl co nejpohodovější, aby naše služby vzkvétaly, klienti i pracovníci byli spokojení a dál jsme byli místem, kde je lidem dobře. V letošním roce nás čeká několik úprav interiérů, například kuchyně v CDS a v CHB, podlah a výmalby celého „spodního“ bytu a další pokračování úprav nové kanceláře a časem i prodejního prostoru. Doufáme, že nám budete i nadále fandit a navštěvovat nás! Vaše Středisko Černý Most

Benefice Cesty z města i letos frčí!

Benefice Cesty z města i letos frčí!

Vážení naši fanoušci, i letos se Vám představíme benefičním večerem Cesty z města. Přijďte za kulturním zážitkem, kterým navíc pomůžete a přispějete sbírce na podporu cestování našich klientů! Těšíme se na vás!

Dětenice – podzimní výlet do středověku

Dětenice – podzimní výlet do středověku

Ve čtvrtek 18. října, za babího léta, jsme se vydali do vesničky Dětenice navštívit zámeček a středověkou krčmu. Jídlo zde byl opravdu zážitek! Přivítal nás chasník a jedli jsme u svíček. No posuďte sami 🙂

Centrum denních služeb přijímá nové klienty

Centrum denních služeb přijímá nové klienty

Naše služba Centrum denních služeb přijímá nové klienty na denní aktivity nejrůznějšího druhu – keramika, výtvarné činnosti, vyrábění výrobků k prodeji, příprava na prodej, kurz vaření, výlety a akce venku a další. Více informací o službě zde. Kontaktujte vedoucí služby Marii Dvořákovou (737208915) nebo zástupce Romana Novotného (731 430 461). Těšíme se na vás!

Výlet do Brdského okolí

Výlet do Brdského okolí

Ve čtvrtek 20. září jsme se vydali do městeček na okraji Brdského lesa – Nové vsi pod Pleší, kde jsme navštívili Muzeum trabantů (těch žlutých cestovatelských), Mníšek pod Brdy, kde jsme se stavili na výborný oběd, a do Řevnic na odpolední kávu k naší vedoucí Marušce.  Měli jsme se krásně a už plánujeme další podzimní výlet 18. října. A kam? Nechte se překvapit!