Rekonstrukce chráněného bydlení

Rekonstrukce chráněného bydlení

Rádi bychom vám oznámili, že od 22. 7. 2019 bude probíhat rekonstrukce spodního bytu chráněného bydlení a bude trvat přibližně 2 týdny. Již teď se těšíme na výsledek!

Ohlédnutí za začátkem léta…

Ohlédnutí za začátkem léta…

Letní měsíce u nás neznamenají prázdniny, ale volnější provoz přizpůsobený potřebám klientů.  V CDS máme úplně jiný program než v běžné měsíce školního roku, mezi něž řadíme i množství výletů na čerstvé vzduchu. Jako malou ochutnávku zážitků přikládáme foto níže…

Děkujeme a hned pokračujeme!

Děkujeme a hned pokračujeme!

Děkujeme všem, kdo přišli a podpořili včerejší Májový bazárek. Nakoupili jste celkem za 4600kč!  A zároveň vás zveme na prodejní den v pátek 10. 5. 2019 – náš stánek najdete na farmářských trzích na Černém Mostě od 9:00 do 18:00. Těšíme se!

Májový bazárek klepe na dveře!

Májový bazárek klepe na dveře!

Tak už se nám ten Máj blíží a s ním i náš bazárek  ! Pořídit u nás můžete šatstvo všeho druhu, drobnosti do bytu a kuchyně, drobné elektro a také zde bude malá sekce výrobků klientů CDS. Najdete nás v neděli 5. 5. na Chvalech naproti restauraci Mondi.  Děkujeme MČ Praha 20 za vstřícnou spolupráci.   Těšíme se vás!

VYHLAŠUJEME SBĚR NEPOTŘEBNOSTÍ NA DOBROČINNÝ BAZAR

VYHLAŠUJEME SBĚR NEPOTŘEBNOSTÍ NA DOBROČINNÝ BAZAR

Příležitost VYVĚTRAT ŠATNÍKY a KOMORY! Vyhlašujeme sběr oblečení (vypraného, bez poškození), drobného domácího vybavení (nádobí, příbory atd.) ku příležitosti dobročinného bazárku v rámci naší sbírky Cesty z města.  Nanášet můžete každý všední den do 30. 4. do naší nové kanceláře v Bryksově 780, případně o víkendu POUZE po telefonické dohodě. Bazárek se bude konat v neděli 5. 5. 2019 ve Chvalech. Za všechny plné tašky děkujeme! A hojně výzvu sdílejte!