Akce

Pilotními projekty Odboru mládeže jsou Studna, Houba a Sjezd mládeže – Brodfest. Mimo to spolupracujeme s některými misijními organizacemi na společných evangelizačních projektech, o kterých vás chceme na těchto stránkách informovat. Uvědomujeme si, že každé organizaci, včetně Odboru mládeže, hrozí nebezpečí zdůvodňovat si akcemi svoji existenci. Proto si chceme klást neustále otázku, zda akce, které organizujeme skutečně slouží naší vizi a zároveň naší touze – konkrétně pomáhat sborům vychovat lidi, kteří budou následovníky Krista, kteří budou jako křesťané schopni obstát v tlaku doby, a kteří budou oporou v místních sborech.

Jako Odbor se držíme zásady, že to, co děláme, má sloužit těm, kdo o naší práci stojí. Jinými slovy řečeno: je nám jasné, že naší nabídky nevyužijí všechny mládeže a sbory. Zároveň si vážíme, že těch, kteří o to, co děláme, stojí, je dost. Budeme velmi vděční za jakoukoli vaší zpětnou vazbu na cokoli, co organizujeme. Bez toho se jen těžko pohneme vpřed a zároveň nám bude hrozit, že dříve či později ztratíme soudnost.

Duchovní obnova 2015

Milé dámy!

Zveme vás na Duchovní obnovu pro holky (věkově neomezeno..), která se bude konat od 4. do 10. července na Křižánkách na Vysočině.

Duchovní obnovou bychom chtěly vytvořit prostor pro regeneraci ducha a posílení našeho každodenního života s Bohem. K hledání Boha nemusíme odjíždět nikam pryč, je s námi všude a pořád, ale takové menší vytržení z každodenního shonu a povinností nám k jeho poznávání a hledání jeho vůle může pomoci.

Tématem letošní obnovy je "Labyrint, o životním bloudění a nalézaní". Program se bude točit kolem tohoto tématu, ale protože je pro nás nejdůležitější vytvořit prostor pro setkání s Bohem a čerpat, tak je program jen možností a je nepovinný, čas můžete využít "jak to prožijete".. :)

  • Cena: 1000 Kč (ubytování a strava, cestu si hradíte samy).
  • Spaní na postelích ve vlastním spacáku.
  • Přihlašujte se na www.duchovni-obnova.com, kde najdete i více informací.
  • Kapacita je omezena, naváhejte s včasným přihlášením.

Těšíme se na vás!