Mládeže

Benátky nad Jizerou Václav Hovorka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dražická 387 www.ezer.tode.cz
Pátek 17:45
Bohumilice Pavel Škrha Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Brno - Betánie Jan Kotrs Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
klub Ratolest Kamenná 1 ratolest.krestanstvi.net
Středa 18:00
Brno - Kounicova Mária Uhlíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kounicova 15 www.cb.cz/brno/mladez
Úterý 19:15
Brno - Královo Pole Aleš Navrátil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kralovopolska 74 mladezkr.zde.cz
Středa 19:00
Bystré - Dobruška Pavel Černý Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Klub K2 Zd.Nejedlého 574, Dobruška www.bymla.net
Sobota 18:00
Čelákovice Rút Kořínková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vašátkova 288
Čtvrtek 18:00
Černošice Mirek Klimeš Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
klub mládeže Ararat Hradecká 2192
Sobota 18:00
Česká Skalice Daniel Macek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tyršova 285  
Pátek 18:00
Česká Třebová Ondřej Svoboda Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tykačova 1183 http://cbctrebova.cz/mladez/
Pátek 18:00
České Budějovice Filip Chrášťanský Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
J.Š. Baara 64  http://kredocb.blogspot.com
Pátek 18:30
Český Těšín David Rajca Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
klub mladých Filadelfia Studentská 25 www.filadelfia.cz
Sobota 18:00
Frenštát pod Radhoštěm David Petr Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FrenYouth TJ Orel, Vodní 435
Pátek 18:00
Frýdek - Místek David Neuwirth Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kairos Středisko volného času, Pionýrů 764 www.kairosfm.cz
momentálně se neschází
Frýdlant nad Ostravicí
Havířov Jakub Čech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Fryštátská 21 http://www.koinonia.estranky.cz/
Pátek 19:30
Havlíčkův Brod Michal Popek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Strážná 1364 http://www.cbhb.cz/mladez-1
Sobota 18:00
Horní Krupá Daniel Horák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Horní Krupá 105 http://cb.cz/horni.krupa/mladez/
Pátek 17:30
Horní Suchá Mariusz Danel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Těrlická 64
Pátek 18:00
Hradec Králové Jan Verner Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.mladesh.cz/
Pátek 18:00
Hrádek nad Olší Marek Stebel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hrádek 79 www.cb.cz/hradek/mladez
Sobota 17:30
Husinec Štěpánka Honsová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kostnická 85
Každá druhá sobota 16:00
Chotěboř Ondřej Paulus Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Crossroads http://cb.cz/chotebor/crossroads/
Sobota 17:30
Chrudim Ilona Novotná Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Filištínská 27 http://cb.cz/chrudim/mladez/fotky
Pátek 17:00
Jablonec Patrik Horváth Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smetanova 26 http://mladezjbc.huu.cz/
Pátek 18:00
Jilemnice Eliška Petriláková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Valdštejnská 267
Karlovy Vary Ondřej Schütze Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bulharská 29a
Pátek 18:00
Kladno
Vanda Jašková, Petr Kloubek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Víta Nejedlého 1503  
Úterý 18:00
Klatovy David Kašper Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Masarykova 367
Pátek 17:00
Kolín Petr Ptáček Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.cb.cz/kolin/web/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=16&Itemid=48
Sobota 19:15
Kutná Hora Dan Pečenka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Elipsa Masarykova 321/9  
Pátek 19:00
Kyjov Tomáš Bohm Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Urbanova 716 www.cb.cz/kyjov
Pátek 19:45
Letovice Pavel Kratochvíl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Wembloud Club

Okružní 13

www.wembloud.net
Pátek 17:30
Liberec Tomáš Stebel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Puchmajerova 359/4 www.cb.cz/liberec/reset
Pátek 18:00
Litomyšl Karolína Fikejsová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Moravská 1222
Pátek 17:00
Litvínov Filip Šimmer Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Oppltova 155 http://www.dorostcb.estranky.cz/
Čtvrtek 17:00
Mladá Boleslav Jakub Škarvan Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Husova ulice http://www.rozhledna-cb.wz.cz/
Pátek 16:30
Moravská Třebová Tomáš Procházka, Tomáš Marvan Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
La.Vi.Na. Svitavská 961/40 mladezlavina.unas.cz
Most Michal Soukup Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jana Kříže 3127
Sobota 17:00
Náchod Pavel Lukavský Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Purkyňova 584 http://mladeznachod.cz/
Sobota 17:00
Neratovice Olin Kadlec Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pátek 18:00
Nové Město nad Metují Lenka Nosková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
K Sirkárně 1506
Pátek 18:00
Olomouc Dalimil Staněk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mariánská 3
Čtvrtek 17:00
Opava Jiří Folta Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hradecká 50
Pátek 18:00
Orlová Daniel Litvan Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lutyňská 350
Neděle 17:00 - nepravidelně
Ostrava Lukáš Nyzio Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
28. října 148 http://cb.cz/ostrava/ginosko/
Sobota 17:00
Pardubice Daniel Miláček Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lonkova 512
Sobota 18:00
Písek Jiří Sulek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tyršova 15
Pátek 18:30
Písek Elim Klára Svatošová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://mladezelim.blogspot.cz/
Pátek 18:00
Plzeň Václav Uher Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Doudlevecká 31
Středa 18:30
Poděbrady Aleš Pinkas Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vrchlického 109
Čtvrtek 17:00
Praha 1 - Soukenická Matyáš Šíma Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Soukenická 15 http://cb.cz/praha1/mladez/
Čtvrtek 18:00
Praha 2 - Vinohrady Lucie Mošnerová, Magda Kaletová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rybičky Římská 43 http://www.mladez-vinohrady.chytrak.cz/
Středa 17:00
Praha 3 - Žižkov David Průša Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Koněvova 24  
Pondělí 18:00
Praha 4 - Jižní Město Šimon Pecka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dubnova 806 http://cb.cz/jizni.mesto/aktivityDetail.php?id=40
Čtvrtek 18:00
Praha 4 - Šeberov J. Kabele, Š. Orawski Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
V Ladech 10 http://akord.onesim.net/
Pátek 19:00
Praha 5 - Smíchov Michaela Žiklová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vrázova 4 http://cb.cz/praha5/mladez/
Úterý 18:00
Praha 6 - Dejvice Vojtěch Furák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Connector Evropská 88
Pátek 19:00
Praha 9 - Černý Most Petr Mareš Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stoliňská 2502/41b
Čtvrtek 17:14
Praha 9 - Horní Počernice Filip Gottwald Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ve Žlíbku 168 http://www.mladezpocernice.cz/
Pátek 19:00
Praha 10 - Skalka Petr Šedý Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rubensova 2237
Pátek 18:00
Praha 13 František Duda Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mukařovského 1986
Středa 18:30
Praha - Zbraslav Benjamin Kaleta Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZŠ nad Parkem
Pátek 18:30
Prostějov Jiří Burda Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Šárka 10a
Rakovník Mirek Pavlíček Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vysoká 195
Pátek 19:00
Tábor Pavel Pokorný Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bechyňská 1636/2 http://mladez.funsite.cz/
Pátek 18:30
Teplice Hedvika Benáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poštovní 934/10 http://mladezcb-teplice.webgarden.cz/
Pátek 18:00
Trutnov Michal Bischof Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
K Přejezdu 103
Pátek 18:00
Třebíč Lukáš Kubart Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tssunami http://tssunami.ec-trebic.cz/?z=wwwcbtrebic
Třinec - Lyžbice Jordán Tellalov Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chopinova 463
Sobota 16:30
Třinec - Lištná Richard Sikora Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dolní Lištná č. p. 9
Sobota 18:00
Třinec - Sosna Josef Swaczyna Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kaštanová 412
Sobota 17:30
Ústí nad Labem Tereza Bohmová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
V Zahrádkách 33 http://worship.webgarden.cz/
Pátek 18:00
Velká Lhota Radek Palacký Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Velká Lhota 102
Pátek 19:00
Vsetín Břetislav Raška Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Horní Jasenka 102 http://cb.cz/vsetin/co-delame/mladez/
Pátek 18:30
Vsetín - Maják Brad Kaspar Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smetanova 1140
Vysoké Mýto David Lachman Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
SOSka Brandlova 1  
Zlín Radim Šimek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.