Do Štramberka a ještě dál

Věděli jste, že Štramberk je opředen několika pověstmi, které mají možná i reálný základ? A, že by se ještě dnes dal nalézt poklad? Maminky nechte doma ať si odpočinou a tatínkové, dědečci praděddečci, praprapra…vemte své ratolesti na výlet s KOPRem – srdečně zveme. Více informací u Josefa Solicha – tel.: 730 651 248.

Výchova dětí a digitální svět

Pojďme se společně zamyslet při přednášce Tibora Máhrika a Daniela Féra nad aspekty současného digitálního světa ve vztahu k výchově dětí. Jaká je moje role jako rodiče? Má cenu zakazovat, omezovat, hlídat ? Může i k této problematice něco říct Bible ? Součástí bude také drobné občerstvení. Jste srdečně zváni.

Bruslení 2019 – pár fotek

Díky moc všem za skvělou atmosféru, klukům z CB Orlová za gulášek, Jiříkům za soutěže,… a mi a mé manželce za punč. Také Václavovi a Alžbětě za odvahu v tom mumraji pořizovat fotodokumentaci, která je v naší galérce. Jako další akce bude odborná přednáška na téma Digitální věk a výchova dětí zřejmě 9.3.2019 dáme včas vědět.

Bruslení 2019

Bruslení pro radost 2019

Je tu první akce roku 2019 – bruslení s KOPRem. Toto bruslení pořádá KOPR a CB Orlová. Skvělá parta z Orlové má pro nás všechny připravený guláš za lidovku (cca 35 kč). Guláš se začne podávat již ve 13:00 hod. Nejlépe nahlásit Jirkovi Šimpachovi (ať se zajistí dostatečný kotel). Cena bruslení bude cca 60 Kč. Samozřejmostí budou hry, punč, … Těšíme se

Lasergame 2018

Zveme srdečně tatínky s dětmi na společnou lasergame a oběd. Rezervace je nutná u Standy (724445334).

Sraz v 9:30 v zábavním centru Horník (blízko Masarykova náměstí, Ostrava) až se dostatečně zničíme zajdeme si spolu na guláš. Maminkám dejte volno ať si doma odpočinou.

Potáborové setkání Harta 2018

Zveme všechny táborníky, jejich sourozence, rodiče, prarodiče a přátele.

sobota 15. září, od 15:00 hod. v parku Milady Horákové, za budovou modlitebny Církve bratrské, ul. 28. října 148, Ostrava.
V případě špatného počasí se setkání uskuteční v prostorách budovy církve bratrské.
Na chvíli se vrátíme do Království Slunce, zahrajeme si spolu pár táborových her, něco ugrilujeme …
Zváni jsou všichni táborníci, jejich rodiče, sourozenci a přátelé.