Lodě 2019

Srdečně zveme na další akci KOPRu. Plavbu po řece Odře zakončíme grilováním u Čepeláků na zahradě. Vzhledem k omezenému počtu lodí je nutná rezervace na tel.:724445334. Občerstvení je zajištěno. Vezměte si pálky na ping-pong, na badminton a papučky na trampolínu. Sraz ve 13:30 na náměstí ve Starém Bohumíně. Lodě a příslušenství – pádla, vesty a snad i voda je rovněž zajištěno. Cena zapůjčení: 100Kč/loď, 200Kč/raft, občerstvení se platí zvlášť na zahradě-pouze náklady.

Den dětí 2019

Den dětí proběhl skvěle. Atrakce, soutěže a vše ostatní bylo stále obleženo usměvavými dětmi. Rodiče ochutnávali gril a bavili se s přáteli. Všude byla pohodová atmosféra. Popleta UKU byl opět úplně popletený. Tento skvělý čas ukončil veselý koncert skupiny Zrnka. A mezitím se všude koulely děti ukryté v balónech.

S vedením KOPRu jsme tipovali účast 150 lidí dimenzovali jsme vše na 200 a přišlo cca 250 lidí. Co bude příště ? – slibujeme, že KOPR zase něco vymyslí!

Těšíme se na další akci s Vámi

fotky jsou dostupné ve fotogalerii.

Děkujeme Popletovi UKU, kapele Zrnka, Církvi bratrské CB1 i T3ojce a všem ostatním pomocníkům i těm nahodilým a snad jsme na někoho nezapomněli…

Děkujeme Realitní kanceláři M&M reality za zapůjčení hradu. Honzovi a Petrovi z agentury Goodfeel – chlapi byli jste skvělí !, společnosti Duing Distribution s.r.o. a Laser aréně Ostrava Mariánské Hory za sponzorský přístup.

Popleta UKU

Den dětí 2019 – pozvánka

Srdečně zveme na na další akci KOPRu – Den dětí. Každým rokem se snažíme tuto akci nějak vylepšit, něco přidat a tento rok se nám podařil mílový krok. K atrakcím programu a soutěžím, které jste si oblíbili, přibude skákací hrad a můžete se naučit jezdit na gyroskopických jednokolkách. Tento rok máme také připravený velký turnaj v bumperkoulích o pohár mládeže CB. Ti kdo nebudou hrát fotbal mohou v těchto koulích zápasit. Na co se tedy můžete těšit ? Na vystoupení klauna UKU, soutěžní stezku s odměnou, spoustu atrakcí – Paintball, bumperkoule, gyroskopické jednokolky, skákací hrad, trampolína, badminton samozřejmě přehled kulinářského grilovacího umění Jirky a na závěr vystoupení dětské kapely Zrnka. Jelikož očekáváme větší zájem můžete si zažádat o VIP vstupenku na přednostní vstup na atrakce a cukrovou vatu zdarma na adrese klubkopr@seznam.cz. Pokud si budete chtít zahrát fotbal v bumperkoulích a je vám mezi 13-19 dejte dohromady 4 člennou partu a nahlaste se rovněž na klubkopr@seznam.cz. Těší se na vás parta z KOPRu.

Do Štramberka a ještě dál

Věděli jste, že Štramberk je opředen několika pověstmi, které mají možná i reálný základ? A, že by se ještě dnes dal nalézt poklad? Maminky nechte doma ať si odpočinou a tatínkové, dědečci praděddečci, praprapra…vemte své ratolesti na výlet s KOPRem – srdečně zveme. Více informací u Josefa Solicha – tel.: 730 651 248.

Výchova dětí a digitální svět

Pojďme se společně zamyslet při přednášce Tibora Máhrika a Daniela Féra nad aspekty současného digitálního světa ve vztahu k výchově dětí. Jaká je moje role jako rodiče? Má cenu zakazovat, omezovat, hlídat ? Může i k této problematice něco říct Bible ? Součástí bude také drobné občerstvení. Jste srdečně zváni.

Bruslení 2019 – pár fotek

Díky moc všem za skvělou atmosféru, klukům z CB Orlová za gulášek, Jiříkům za soutěže,… a mi a mé manželce za punč. Také Václavovi a Alžbětě za odvahu v tom mumraji pořizovat fotodokumentaci, která je v naší galérce. Jako další akce bude odborná přednáška na téma Digitální věk a výchova dětí zřejmě 9.3.2019 dáme včas vědět.

Bruslení 2019

Bruslení pro radost 2019

Je tu první akce roku 2019 – bruslení s KOPRem. Toto bruslení pořádá KOPR a CB Orlová. Skvělá parta z Orlové má pro nás všechny připravený guláš za lidovku (cca 35 kč). Guláš se začne podávat již ve 13:00 hod. Nejlépe nahlásit Jirkovi Šimpachovi (ať se zajistí dostatečný kotel). Cena bruslení bude cca 60 Kč. Samozřejmostí budou hry, punč, … Těšíme se

Lasergame 2018

Zveme srdečně tatínky s dětmi na společnou lasergame a oběd. Rezervace je nutná u Standy (724445334).

Sraz v 9:30 v zábavním centru Horník (blízko Masarykova náměstí, Ostrava) až se dostatečně zničíme zajdeme si spolu na guláš. Maminkám dejte volno ať si doma odpočinou.