Posted by Církev bratrská Praha 9 - Prosek

MyLifeWorkshoplogo

„Můj život stojí za to, abych ho prozkoumal.“

Jablonecká 4, Praha 9 – Prosek. 737 208 217. prosek@cb.cz

Ze všech lidí, které znáte, není nikdo zajímavější než – VY SAMI! Workshop MyLife bere v úvahu vaši jedinečnost, váš příběh, vaše touhy a aspirace. Určitě se sami o sobě dozvíte nové a překvapující věci. V procesu sebeobjevování uvidíte, že Bůh o vás má ještě větší zájem, než jaký o sebe máte vy sami.

Workshop MyLife se odehrává v přátelském prostředí, kde bude něco k zakousnutí i pití a kde budete spolu s dalšími účastníky objevovat více o tom, kým jste. Workshop MyLife tvoří šest setkání, které pomáhají k objevování sebe samého a které jako základ pro sebeobjevování a učení využívají mapu „MyLife Map“. Vaše jedinečná cesta se před vámi bude více odkrývat s každým dalším setkáním.

Jednotlivá setkání kurzu MyLife

Workshop MyLife je kurz, který tvoří šest setkání. Každé setkání se týká jednoho tématu, které nějak souvisí s naším životem.

Mince 22.10.
Začínáme tím, že se zamyslíme nad lidmi a událostmi, díky kterým jsme se stali tím, kým a čím jsme.
Kniha
5.11.
Své sebepochopení rozšíříme, když se nad svým životem zamyslíme tak, že si ho představíme jako knihu – s názvem a kapitolami.
Most
19.11.
Naše minulost neurčuje jen to, kým jsme se stali, ale i to, kam v životě míříme, po čem toužíme, co dává našemu životu smysl.
Hudba
3.12.
Hudba je součástí našeho života. Co kdyby byl Bůh melodií, která zní v pozadí našeho každodenního života? Kde tuto melodii slyšíme?
Náplast
17.12.
Boží bolest se protíná s bolestí našeho života a sděluje nám důležitou zprávu.
Poklad Dar, který má Bůh pro každého z nás, je jako poklad. Najděte Boha a najdete poklad, který jste celý život hledali.