PDF Tisk

Co to je Legoprojekt?
Legové městečko o rozměrech 8 x 3,5 metru putuje od června 2010 na různá místa České republiky, aby jej děti mohly postavit. A nejen postavit, ale si s ním i hrát. Děti město postaví v průběhu třech odpoledních setkání (co město to originál) za pomoci instruktorů, kteří se jim věnují a pomáhají, pokud to děti potřebují. Děti mohou stavět jak podle vlastní fantazie, tak podle různých návodů. K dispozici budou desítky tisíc klasických i speciálních kostek a cca 200 sad včetně vláčku, dopravních prostředků a sportovišť..
Postavené město čtvrtý den ukážeme všem: dětem, rodičům dětí, babičkám a dědečkům a celé veřejnosti. Legoprojekt podporuje dětskou kreativitu a ukazuje na důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Proto se v průběhu stavby legového městečka o stavební přestávce vypráví biblický příběh s použitím Lega®.
Nejedná se o žádnou komerční aktivitu, nýbrž o dobrovolnický projekt, který mají děti zdarma. Legoprojekt není provázán s firmou Lego® a rozhodně se nejedná o předváděcí akci. Pro další informace a inspiraci navštivte stránky Legoprojektu.

Kdy a kde se koná?

Olivova dětská léčebna, Říčany (mapa)
stavění městečka: čtvrtek 18.1.2018 až sobota 20.1.2018 vždy od 15:30 do 18:30
rodinná bohoslužba, představení městečka: neděle 21.1.2018 od 9:30

Pro koho je Legoprojekt určen?
Městečko staví děti od 6 do 12 let. Maximum je stanoveno na 32 dětí. Není možné ke stavbě městečka pozvat více dětí. Je to z praktického důvodu, protože 4 děti staví vždy pod dohledem jednoho instruktora u 8 stavebních stolů.

Jak se přihlásit?
Zavolejte prosím na telefon 774 737 310, Petru Strnadovi, který se vás zeptá, které dny byste chtěli přijít stavět. Napíše si vaše jméno a kontaktní telefon.


alt