Domů

 

Stejnojmenný příspěvek br. Josefa Potočka najdete buďto přímo na tomto ODKAZU nebo v rubrice Další příspěvky. Příspěvek je věnován tématu chápání významu 1. kapitoly knihy Genezis.

Odbor pro vzdělávání zpracoval a na tomto přímém ODKAZU nabízí stanovisko k učení o generačním prokletí. Text trvale najdete v rubrice "Vyjádření odboru a RCB" ve složce "Věrouka církve".

Vyjádření Odboru pro vzdělávání při RCB ke hnutí Šinčchodži, které nověji působí v naší zemi, najdete přímo na TOMTO ODKAZU nebo v položce nabídky "Vyjádření odboru" a RCB" ve složce "Věrouka církve".

Do rubriky "Další příspěvky" byly přidány práce Karla Taschnera, které mohou být pomocí těm, kdo slouží Boží slovem, ale i těm, kdo se hlouběji zajímají o porozumnění Písmu. Jde o výklady celých biblických knih a některá témata z praktické i systematické teologie.

Na TOMTO odkazu najdete zvukové záznamy i doprovodné presentace z pastorálky na téma "Manželství a rodina"  v Seči 16.-18.9.2019. Na TOMTO odkazu se dostanete přímo na zvukové záznamy. Všechny materiály  ze Seče ale i předchozích pastorálek jsou trvale přístupné pomocí "Přehledné nabídky" i dlaždic "Rychlého výběru" ve složce "Pastorálky" nebo "Pastorální konference".