Domů

 
Nahoru

Různé

   Do této záložky jsou vkládány příspěvky, které neprošly redakční úpravou, nebo nejsou oficiálním stanoviskem ani Odboru pro vzdělávání ani samotné Rady Církve bratrské, ale mohou být důležitým podnětem k zamyšlení. Zároveň jde o prostor k vyjádření různých teologických názorových proudů v naší církvi.  

    Pokud máte zájem přispět do této rubriky, pošlete svůj příspěvek administrátorovi stránek na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vítány jsou příspěvky autorů, kteří už k pojednávanému publikovali a vykonávají ordinovanou službu v církvi. Nebráníme se publikovat příspěvky autorů, kteří nevykonávají ordinovanou službu, ale nějakému tématu se systematicky a dlouhodobě věnují. Vítáni jsou samozřejmě i kazatelé-důchodci.

    Prosíme, aby texty nabízené k publikaci používaly slušnou a věcnou argumentaci a nebyly příliš dlouhé - max. do dvou stránek A4, protože dlouhé texty se obecně nehodí k publikaci na internetu. Ve sporných případech budou texty předloženy k posouzení Odboru pro vzdělávání.
Děkujeme za spolupráci.

 
 
Powered by Phoca Download