Přijímáme objednávky na adventní věnce

Přijímáme objednávky na adventní věnce

Otevíráme příjem objednávek na adventní věnce – můžete si sami zvolit barevné vyvedení, přírodní či umělé doplňky. V nabídce máme všechna klasická barevná provedení – červená, fialová, zlatá, stříbrná, modrá. Pokud by vaše přání obsahovalo jinou barvu, jsme schopni se vcelku přizpůsobit. Objednání věnce bude možné do 29. 11. 2019. Věnec si můžete vyzvednout buď osobně v centru denních služeb, na farmářském trhu u metra Rajská zahrada a Černý Most (termín upřesníme) nebo věnce zasíláme poštou (k ceně věnce připočítáme…

Read More Read More

Pozvánka do Podzimní zahrady

Pozvánka do Podzimní zahrady

Srdečně vás zveme na Podzimní zahradu Prahy 20 – zábavné odpoledne s kapelou, grilováním špekáčků a rukodělnými stánky. Od 15. hodin na zahradě u Úřadu městské části Praha 20, vchod z ulice Mezilesí. A my a naše výrobky tam budeme taky! Těšíme se na vás!

Pobyt v barvách podzimu

Pobyt v barvách podzimu

Tým (nakonec) tří klientů a čtyř pracovníků v době 30. 9. – 3. 10. výletoval okolo kempu Buňkov u Přelouče. Opět sbalili dodávku a vydali se za dobrodružstvím. Navštívili 3 zámky a našli tričko hub a upadlo jedno kolečko u vozíku. Zima byla i pršelo, ale v kempu dobře topili, tak jsme zase uschli. Kemp byl vybaven dobře bezbariérovými apartmány. A teď trochu fotodokumentace:    

A je po létě….

A je po létě….

Ohlédnutí za posledními prázdninovými dny… Děkujeme za skvělé léto a těšíme se příští rok zase!

Indiáni na Černém Mostě!

Indiáni na Černém Mostě!

První srpnový den jsme na Černém Mostě potkali několik Indiánů a vyrobili si s nimi krásné indiánské věci – náhrdelníky, čelenky a ponča. Parádní, že?